Beko CSA 22020

Super mrazení
Mrazicí kapacita
3 kg/24 hod

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Není mi jasné proč takovéto dotazníky chodí týden po zakoupení zboží, ale budiž. Lednice dorazila vcelku, sice špinavá (především tedy obal) jako by se to vyválelo někde kdoví kde, ale jinak zatím funguje. Je tichá. Asi zatím splňuje vše, co jsme požadovali. pošlete mi dotazník za rok a řeknu vám více.

• Tichá, úsporná a levná lednice
    • Zatím žádná
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Lednice naprosto tichá. Už jsme několikrát kontrolovali, zda funguje. Spokojenost. Dobrý poměr kvalita/cena.

Způsob umístění
Super mrazení
Mrazicí kapacita
3 kg/24 hod

Kombinovaná chladnička BEKO CSA 22020 s mrazákem dole

Kombinovaná lednička BEKO CSA 22020 s mrazákem dole je vyrobena v energetické třídě A+. Tím výrazně šetří nejen životní prostředí, ale i vaše peníze. Chladnička BEKO CSA 22020 má nastavitelné otevírání dveří, tudíž si můžete vybrat, zda Vám více vyhovuje otevírání na pravou či na levou stranu. Skleněné poličky u modelu CSA22020 dovolují udržovat naprostý přehled a zároveň i čistotu v chladícím prostoru. Při výpadku proudu si chladnička BEKO CSA 22020 zachovává nízkou teplotu až 18 hodin, tudíž Vaše potraviny vydrží i po tuto dobu stále čerstvé. Antibakteriální ochrana Ag+ umožňuje díky částečkám stříbra prodloužit čerstvost potravin.

Chladnička BEKO CSA22020 je více popsána ve specifikacích nebo se o ní můžete informovat telefonicky na naší zákaznické lince. Spotřebič vám doručíme, vyneseme do patra a váš starý spotřebič v případě zájmu odvezeme. Lednici BEKO si můžete po telefonické domluvě vyzvednout osobně také na naší pobočce.

Dokumenty

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Tichá, úsporná a levná lednice
    • Zatím žádná

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Kombinovaná lednice s mrazícím prostorem dole, s velikostí akorát pro dvě osoby.
    • Nevhodné otevírání dvířek lednice a mražáku.
    • Vyřešeno zakoupením originálních ruček BEKO a jejich instalaci. Pak je vše OK.

Mám již druhou kombinovanou lednici s mražákem od firmy BEKO, protože žádná jiná firma ji v takové velikosti a obsahu nevyrábí.
    Ta první mi vydržela 15 let bez jakékoliv závady.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Nízká cena a zatím spokojenost. Lednice není hlučná

Tento produkt je cenově dostupný a kvalita zatím převyšuje cenu. Velmi dobré řešení vnitřního prostoru. Chtěli jsme menší lednici s mrazákem a rozměry nám vyhovují. Jediné, co mi trochu nevyhovuje, je otevírání lednice (nemá úchyt, otevírá se zespodu). Produkt bych určitě doporučila ostatním.

• , zakoupeno v EVA.cz

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Levná a splňuje vše.

• , zakoupeno v KASA.cz

• - elegantní provedení vnitřního prostoru
    • - velmi tichá
    • - zatím žádné, funguje týden

Lednička dorazila rychle v perfektním stavu. Splňuje všechna očekávání, dobrý poměr kvalita/cena.

• Ticha
    • Levna
    • Pekna
    • Vnitrni usporadani
    • Vykon chlazeni
    • Nedovirani dvirek ( mozna je to rukama )

Zadne madlo nam nechybi a nezda se nam hlucna. Muzem jen doporucit.
    Zakoupeno v DATARTU, doprava a vynos asi 150kc a neresili zadny patra, vytahy ani prvni uzamykatelne dvere + odvoz stare lednice.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

JSME SPOKOJENI!